بورسيه دانشگاههاي آلمان در رشته هاي مختلف ٢

 

بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ : این بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی (برای همه رشته ها به جز رشته طراحی، بهداشت عمومی و مدیریت دولتی) در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه می باشد.

بورس بین المللی تحصیلی HHL برای کارشناسی ارشد: بورسیه تحصیلی برای تحصیل در رشته های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه HHL لایپزیگ در دانشکده مدیریت می باشد.

فرصت های مطالعاتی تحقیقاتی بین المللی دانشگاه هومبولت : فرصت تحقیق و پژوهش و مشارکت برای دانشجویان بین المللی برای تحقیق در رشته های تاریخ، انسان شناسی، حقوق، جامعه شناسی، علوم سیاسی، جغرافیا، اقتصاد یا مطالعات منطقه در دانشگاه Humboldt می باشد.

بورسیه بین المللی در مقطع دکترا در دانشکده تحصیلات تکمیلی شرق و جنوب شرقی اروپا :  بورس های تحصیلی برای تحصیل در سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ و یا دانشگاه یا رگنسبورگ به عنوان همکار تحقیقاتی برای مطالعات شرق و جنوب شرق اروپا اعطا میگردد.

فرصت های مطالعاتی بین المللی دکتری در دانشکده تحقیقات ماکس پلانک در رشته های دینامیک سازه : بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در سطح دکترا جهت تحصیل در دانشگاه هامبورگ در زمینه های فیزیک یا شیمی

بورسیه KAAD برای کشورهای در حال توسعه : ارائه کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کشورهای در حال توسعه (در آفریقا، آسیا، شرق میانه و امریکا لاتین) برای تحصیل در یک دانشگاه آلمانی در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا اعطا میگردد. نامزدها باید از مهارت های آلمانی زبان و از فرقه کاتولیک مسیحی باشند.

بورس های تحصیلی کوفی عنان MBA برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه: بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی از کشورهای در حال توسعه جهت تحصیل تمام وقت، برای دوره های  MBA یک ساله در مدرسه های اروپایی مدیریت و فناوری (ESMT) در برلین.

بورس های تحصیلی دانشگاه اولم برای دانشجویان بین المللی: کمک هزینه تحصیلی بر اساس نیاز برای دانشجویان بین المللی در حال نزدیک شدن به فارغ التحصیلی در دانشگاه اولم اعطا میگردد. این بودجه تنها یک ترم ارائه می شود.

بورس های تحصیلی دانشگاه هامبورگ بر اساس شایستگی: بورس های تحصیلی که به همه دانشجویان برجسته بین المللی (برای تمام سطوح) که حداقل دو ترم تحصیل کرده اند می باشد. این بورسیه ها برای متقاضیان دچار نیاز مالی میباشد، که در دانشگاه هامبورگ در حال تحصیل می باشند.

کمک هزینه تحصیلی دانشگاه آخن RWTH:  فرصت های مالی که تنها برای دانشجویان بین المللی و در دانشگاه RWTH آخن فراهم میگردد.

در بسیاری از کشورها برای دانش آموزانی که برای تحصیل حتی در مقاطع پیش از دانشگاه دارای مشکلات مالی هستند بورسیه مدارس شبانه روزی آلمان وجود دارد.

موفق باشيد

-اخذ پذيرش از دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش و سایر کشورها با كمترين هزينه
- ثبت نام خوابگاه 
-مشاوره رايگان و مصاحبه سفارت
- اخذ ويزاي توريستي شينگن و دوره های زبان
-وکیل پناهندگی
تماس با ما :

www.andishepooyan.ir

88080308

66514111

09121148966

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir