ويزاي كار آلمان

به طور کلی می توان گفت لازمه دریافت ويزاي كار آلمان کشورهای اروپایی آن است که متقاضی دارای پیشنهاد شغلی معتبری از کشور مورد نظر خود باشد. آگهی شغلی که بتواند این پیشنهاد شغلی را برای فرد فراهم کند باید 3 ماه در کشور مورد نظر آگهی شود و اگر این کشو رعضو اتحادیه اروپا باشد 3 ماه نیز در اتحادیه اروپا آگهی شود. پس از آن اگر از اشخاصی که اجازه کار در اروپا را دارند کسی نتوانست این کار را برعهده بگیرد آن کارفرما می تواند استخدام بین المللی داشته باشد.

باید گفت داشتن چنین پیشنهاد شغلی معمولا دشوار است. اما اگر کشوری با کمبود نیروی کار در رشته های مختلف مواجه شود میتواند این شرط را کنار بگذارد و اجازه دهد نیروهای جوان و متخصص برای یافتن کار وارد کشورش شوند. کشور آلمان در حال حاضر برای متخصصان در رشته های الکترونیک, الکتروتکنیک, صنایع, مکانیک, IT و … ویزای جستجوی کار صادر میکند.

طول مدت این ویزا 6 ماهه است و این بدان معنی است که شما فرصت 6 ماهه ای برای یافتن کار در اختیار دارید. با توجه به اینکه درامد متوسط یک مهندس در المان حدودا 30000 تا 50000 یورو در سال است میتوان گفت دریافت این ویزا مورد نظر بسیاری از افراد است. اگر شما نیز متقاضی دریافت این ویزا هستید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره ای تخصصی توسط کارشناسان حقوق بین الملل ما در موسسه حقوقی انديشه پويان برخوردار شوید.

از شرایط دریافت ویزای کار آلمان ان است که متقاضی دارای سن مناسب, مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باشد. بدیهی است دانستن زبان آلمانی یا انگلیسی نیز از شروط لازم برای دریافت این ویزا و در مرحله بعذ یافتن کار مناسب است. لازم به ذکر است که شما با دریافت این ویزا و 4 سال کار کردن در کشور المان میتوانید به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

از دیگر مزایای ویزای کار آلمان ان است که اگر در امد شما بیش از 3000 یورو در ماه باشد واجد شرایط دریافت بلو کارت آلمان خواهید شد. از مزایای این کارت همین بس که امکان کار, تحصیل و زندگی در اکثر کشور های اتحادیه اروپا را برای شما فراهم می آورد و امکان اخذ اقامت دائم در مدت زمان کوتاه تری را برای فرد و خانواده اش فراهم میکند.

بدیهی است مطالب تخصصی در باب هر کدام از ویزاهای فوق الذکر بسیار گسترده است و در یک مبحث نمی گنجد. در صورتی که در باب هر کدام از آنها نیاز به مشاوره ای تخصصی تر داشتید با ما تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مسائلی چون هزینه زندگی در آلمان و شرایط مهاجرت به آلمان می توانید با کارشناسان مجرب و وکلای حقوق بین الملل ما در موسسه آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره هرکدام از روش های مهاجرت به آلمان هستند. در نظر داشته باشید که برخورداری از یک مشاوره تخصصی میتواند از اتلاف وقت و صرف هزینه های سرسام آور شما هموطن عزیز جلوگیری نماید.

اخذ پذيرش از دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش و سایر کشورها با كمترين هزينه
- ثبت نام خوابگاه
-مشاوره رايگان و مصاحبه سفارت
- اخذ ويزاي توريستي شينگن و دوره های زبان
-وکیل پناهندگی
تماس با ما :

www.andishepooyan.ir

09121148966

ستارخان جنب پل تاج پلاك٥٩٢

انديشه پويان هيچ شعبه اي ندارد

88080308

66514111

09121148966

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir