#كار پرستاري و مزاياي آن در آلمان

#كار_و_تحصيل_پرستاري_در_آلمان

ساعات کاری پرستاران در آلمان

ساعات کاری پرستاران در آلمان، ۵ روز در هفته و به سه شیفت صبحگاهی از ۶ صبح تا ۱۴:۳۰، عصرگاهی از ۱۴ تا ۲۲ و شبانگاهی از ۲۱:۳۰ تا ۶:۳۰ تقسیم می شود. همچنین پرستارانی که در روزهای تعطیل نیز فعالیت می کنند، حق الزحمه ی اضافه کاری دریافت خواهند کرد.

حقوق و مزایای پرستاری در آلمان:

براساس تحقیقات انستیتوت برای بازار کار و پژوهش های فنی و حرفه ای آلمان که در نیمه ماه ژانویه  منتشر شد، یک پرستار فنی در آلمان برای افراد کهنسال ماهانه ۲۶۲۱ یورو درآمد دارد  که از آن باید مالیات نیز بپردازند .

بازه ی دستمزد پرستار در آلمان به طور کمینه از حدود ۲۵۰۰ یورو در ماه آغاز می گردد و به طور بیشینه تا حدود ۶۴۰۰ یورو نیز می تواند برسد. از این مبلغ باید مالیات کسر گردد. عوامل تعیین کننده میزان دستمزد پرستاری در آلمان تحصیلات آکادمیک فرد (لیسانس پرستاری و یا فوق لیسانس پرستاری) و میزان تجربه کاری فرد پرستار در آلمان است. شاخص های دیگری چون اضافه کار، محل قرار گرفتن بیمارستان در آلمان، شیفت های شبانه، کار در روزهای تعطیل و موارد دیگر نیز به عنوان موارد ثانویه در نظر گرفته می شوند.

افراد خانواده ی پرستار همچون همسر و فرزندان وی نیز از مزایای شهروندی آلمان برخوردار می گردند. همسر پرستار در آلمان می تواند با حقوق شهروندی آلمان مشغول به کار گردد و فرزندان وی می توانند به طور تحصیل رایگان در آلمان بپردازند و همگی آنها (تمام اعضای خانواده) تحت پوشش خدمات بیمه ای در آلمان قرار خواهند گرفت.

  وقت سفارت ،وقت تاييد  مدارك ، وقت ويزاي جستجوي كار و دانشجويي 

اخذ پذيرش از دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش و سایر کشورها با كمترين هزينه - ثبت نام خوابگاه -

مشاوره رايگان و مصاحبه سفارت -

اخذ ويزاي توريستي شينگن و دوره های زبان -

وکیل پناهندگی

تماس با ما : 

www.andishepooyan.ir

09121148966

ستارخان جنب پل تاج پلاك٥٩٢

انديشه پويان هيچ شعبه اي ندارد

88080308

66514111

09121148966

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir

مشاوره رايگان همه روزه حتي روزهاي تعطيل

برچ