اقامت كانادا

#ويزاي تحصيلي وسيستم اموزشي كانادا

⁠⁣نکاتی در مورد ویزای تحصیلی و سیستم آموزشی کانادا      

 

سیستم آموزشی مجهز کشور کانادا تحت نظارت دولت فدرال بوده و به شکل ایالتی مدیریت می شود، لذا علاقمندان زیادی متقاضی ویزای تحصیلی این کشور هستند. علت این امر را می توان سیستم آموزشی منحصر به فرد و به روز آن برشمرد.

فرصت براي دانشجويان و فارغ التحصيلان در #كانادا

09121148966

⁠>>دریافت لیسانس پرستاری برای فارغ التحصیلان علوم د ر2 سال >>

فرصتی استثنایی برای دارندگان لیسانس علوم پزشکی فراهم شده است که با مدت زمان 2 سال بتوانند مدرک قابل قبول دانشگاهی از کانادا دریافت نماییند .⁣مدرک لیسانس رشته علوم  پرستاری (BSN) یک درجه کارشناسی در دانشکده پرستاری است .  برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس را در رشته دیگری به پایان رسانده اند یا پیشرفت قابل توجهی نسبت به مدرک تحصیلی داشته اند ⁣این در دسترس است.

كار پرستاران #كانادا

⁠تعریف ⁣رشته پرستاری در کانادا

در کانادا، پرستاری حرفه ای به سه گروه تقسیم می شوند

پرستار رسمی  (Registered Nurse)
پرستارانی که علاوه بر یک دوره ی تحصیلی ۴ ساله در رشته ی پرستاری، امتحان ملی صدور مجوز را نیز می گذرانند، پرستاران دارای پروانه کار (RN) نامیده می شوند.امتحان پرستاری در هر استان بصورت استانی انجام می شود و تمام پرستاران قبل از جابجایی کاری باید حداقل یک تا دو سال سابقه کار برای انتقال به سایر استان ها داشته باشند 

مراحل درخواست ويزاي تحصيلي كانادا

⁠⁣چگونه یک انگیزه نامه خوب بنویسیم؟

یکی از مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی‌  انگیزه نامه تحصیلی‌ است، این نامه اظهارات خود متقاضی می‌باشد که دارای تاثیر بسزایی برای متقاعد کردن تیم پذیرش دهنده می‌باشدو با توجه به اینکه شما قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید با توجه به رشته تحصیلی و یا کاری که مشغول هستید باید دلایل این انتخاب را بیان کنید .

در واقع این نامه به شرح برنامه آینده و هدف داوطلب از تحصیل با اتکا به فعالیت‌های پیشین خود می پردازد 
شروع نامه :

#اقامت_كانادا و المان تحصيل

⁠بهترین شهر های کانادا برای زندگی 
کلگری (Calgary)
کلگری یکی از شهر های پر طرفدار در استان آلبرتا است. این شهر در کوهپایه های کوه های راکی قرار دارد و از هوای تازه، فضاهای باز و پارک ها، کوه ها و رودخانه ها برخوردار است. بسیاری از مهاجران به دلیل کم بودن نرخ مالیات، صنایع نفت و گاز، صنایع کشاورزی و مهم تر از همه ارزان بودن مسکن به کلگری جذب می شوند.

چه كساني به اطلاعات بيومتريك نياز دارند؟

⁠⁣چه کسانی به ارایه اطلاعات بیومتریک نیاز خواهند داشت

 در اکثر موارد، افرادی که برای هر یک از برنامه های مهاجرتی موقت یا دایم کشور کانادا اقدام میکنند، نیاز به ارایه اطلاعات بیومتریک، همچون چهره نگاری و انگشت نگاری دارند. مانند:

 فردی که درخواست دریافت ویزای توریستی دارد
 کسی که درخواست دریافت اجازه کار یا اجازه تحصیل دارد 
 کسی که درخواست دریافت اقامت دایم دارد

افرادی که به ارایه اطلاعات بیومتریک نیاز ندارند:

اصالت گواهينامه و اعتبار آن در كانادا

برای اصالت گواهي نامه بايد شهرك آزمايش مراجعه فرمایید 
مدارك لازم: اصل گواهي نامه-بليط- پاسپورت-كارت ملي-
اصالت گواهي نامه، گرفتن گواهي نامه دركانادا را تسريع ميكنه و به جای اینکه شما سه مرحله G1-G2و G ا امتحان بدهید 
اما ویتی اصالت گواهینامه. ا دارید بعد از ایین نامه که امتحان جی ۱ هست مستقیم میتوانید برای امتحان جی که امتحان هایوی یا بزرگراه میباشد امتحان دهید  اما اگر  اصالت گواهینامه. رو‌نداشته باشید 
 باید هر سه امتحان  گواهینامه را بدهید و فاصله زمانیG2 بهG طولانی خواهد بود 

كار در كانادا

اقامت كانادا

اگر به دنبال کار در کانادا هستید این مطلب را بخوان

یکی از این شبکه های اجتماعی که می تواند برای یافتن کار به شما کمک کند، Linked-in است. محیط و امکانات این شبکه اجتماعی برای متخصصین و صاحبان تخصص ها ساخته شده و در یک کلام پاتوق حرفه ای هاست. مزیت بزرگ Linked-in در این است که محیط آن با فیلدها و نواحی از پیش تعریف شده به نوعی امکان ایجاد یک رزومه آنلاین را در قالب پروفایل، برای استفاده کننده فراهم می آورد. دیگر اینکه به شما امکان جستجو در پروفایل دیگران را می دهد و به این ترتیب می توانید با افرادی که درشرایط دیگر امکان یافتن آنها را ندارید مرتبط شوید.

پذيرش كانادا و امريكا

انديشه پويان موسسه قديمي در أخذ پذيرش كشور كانادا و امريكا با سابقه ٢٠ ساله در امر اموزش در خارج از كشور در خدمت دانشجويان عزيز ايراني ميباشد.