كار در آلمان

#شركت كاريابي انديشه پويان

 #ویزا_پیوست_به_همسر_متقاضیان_جستجوی_کار

 ویزا پیوست به همسر متقاضیان جستجوی کار

 

دوستان متاهلی که بعنوان ویزای جستجوی کار به کشور آلمان میروند ، پس از پیدا کردن کار و بستن قراداد کار می بایست اقدام به گرفتن نوبت برای ویزای پیوست به همسر کنند.

مرجع اعطای مجوز سفر به پیوست بستگان اداره Ausländerbehörde شهری است که در آن قرارداد کار دارید.

قوانین در ایالتهای مختلف آلمان متفاوت هست بعضی نمایندگی های اداره خارجی ها با دو فیش و بعضی نمایندگی های اداره خارجی ها نهایتا با سه فیش حقوقی متقاضی ،  تقاضا و دعوتنامه حقوق ویزای پیوست را صادر مینمایند.

ساعات كار و مزاياي پرستاران88080308

 

#پرستاری #اقامت_کاری 

پرستاری یکی از کلیدی ترین شغلها در نظام پزشکی است و پرستاران از جایگاه ویژه ای در این کشور برخوردارند.

ساعات کاری پرستاران در :
ساعات کاری پرستاران در ، 5 روز در هفته و به سه شیفت تقسیم می گردد:
شیفت صبحگاهی: از ساعت 6 صبح تا 14:30
شیفت عصرگاهی: از ساعت 14 تا 22
شیفت شبانگاهی: از ساعت 21:30 تا 6:30

حقوق ماهیانه پرستاران در آلمان:

معماري تاريخي آلمان

#معماری

#قلعه_راینشتین (Rheinstein)

این قلعه زیبا در منطقه ای به همین نام در سال 1323 ساخته شد.  قلعه راین‌ اشتین در کنار رودی زیبا واقع شده و دارای چشم اندازی بی نظیر و حیرت انگیز است , نمای قلعه با باغ های اطراف آن به طور باور نکردنی با شکوه به نظر رسیده و چشم همگان را به خود خیره می کند. در سال ۱۸۲۳ به دلیل آسیب های زیاد به طور کلی بازسازی شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان تماس حاصل نمایید.

نكات درباره ويزا آلمان

 

نکاتی مهم راجب به #ویزا #شنگن

1-هنگامی که گذرنامه مسافر برای درخواست ویزای شنگن وارد سفارت یک کشور عضو می شود ، مهری روی یکی از صفحات این گـذرنامه می خورد که نام سفارت و تاریخ درخواسـت در آن ذکر شده است. در صورت تایـید صدور ویزا، برچسب آن روی این مهر قرار می گــیرد و در صــورت عدم تایید، این مهر نشـــانه ردشدن شدن تقــاضای مسافر است.

2-انگشت نگاری (Biometrics) برای افراد بین 12 تا 65 سال، صورت می گیرد.

3- مسافرینی که بعد از سال2012 مسافرت اروپا داشته اند، در صورت وجود بایومتریکس ایشان در بانک مقر حوزه شنگن احتیاجی به انگشت نگاری مجدد ندارند.

موقعيت كاريابي در آلمان درمشاغل فني

۲۵ درصد از پناهجویانی که از سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون به آلمان آمده‌اند، شاغل‌اند. بسیاری از آنان به کارهایی مشغول‌اند که شرط انجام آن تسلط بر زبان آلمانی نیست. پناهجویان ایرانی هم در صدر یابندگان کار قرار دارند.
 مبنای گزارش این روزنامه تحقیقات انستیتوی بازار کار و پژوهش‌های شغلی آلمان (IAB) تا ماه مارس سال جاری (۲۰۱۸) است. هربرت بروکر، رئیس بخش تحقیقات مهاجرت این انستیتو، گفته است: «اگر نرخ رشد اشتغال به همین ترتیب ادامه یابد، پنج سال دیگر نیمی از مهاجران شاغل خواهند بود». طبق برآورد او، قاعدتا تا پایان سال جاری هر ماهه بین ۸۵۰۰ تا ۱۰ هزار پناهجوی دیگر می‌توانند صاحب شغل شوند.

ويزاي كار آلمان