تحصیل رایگان آلمان و اتریش

رشته_پزشکی_آلمان_اندیشه پویان_۰۹۱۲۱۱۴۸۹۶۶

آلمان یکی از صنعتی ترین کشور ها در دنیا به شمار می رود و موتور اقتصادی حوزه پولی یورو محسوب می گردد. این کشور عضو سازمان ملل متحد، ناتو، کشور های پنج به علاوه یک و همچنین عضو گروه هشت می باشد و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا نیز هست. امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی وجود دارد. دانشگاه های دولتی و رایگان آلمان دورس پزشکی را به زبان آلمانی ارائه می دهند. مهم ترین نکاتی که باید پیش از اقدام برای تحصیل پزشکی در آلمان بدانید، به شرح زیر است: 

زندگی، کار و تحصیل رشته پزشکی در آلمان

دانشجويان عزيز 
دوره پريميديكال يا همان پيش دانشگاهي 
يك دوره ٤.٥ ماهه مي باشد 
كه شما را براي امتحانها ي ورودي دانشگاهها اماده مي كند تا بتوانيد 
سريعتر به خواسته هاي خود برسيد 
اين دوره جهت امادگي هر چه بيشتر متقاضيان رشته هاي پزشكي 
دندانپزشكي 
داروسازي 
مي باشد 
دروس زيست شناسي 
شيمي 
 
و زبان كشور مورد نظر  آلمانی در حد ارتباط با بيمار در زمان حضور شما به عنوان دانشجو در بيمارستان 
به شما جهت موفقيت در ازمون ورودي اموزش داده مي شود 

#اقامت و ویزای آلمان و اتریش

پناهندگی در اتریش

روند مصاحبه پناهندگی در اتریش

 

در این مطلب قصد داریم در رابطه با پروسه مصاحبه پناهندگی در اتریش و جنبه های حقوقی آن صحبت کنیم. از آنجایی که بسیاری از متقاضیان اطلاعت ناکافی و یا اشتباه از قوانین پناهندگی در اتریش دارند ، موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان در این راستا می کوشد تا برخی ابهامات در این روند را روشن نماید.

#ویزای_کار_اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق کار

 

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به اتریش گرفتن ویزای شغلی یا ویزای موقت است. اعتبار این ویزا ۶ ماهه است. افرادی که برای این ویزا اقدام می‌کنند، نیاز به تسلط به زبان آلمانی ندارند. اما باید در این ۶ ماه کار مناسب را پیدا کرده و سپس از طرف دولت اتریش تائید شوند. اگر این افراد در مدت زمان ذکر شده رضایت کافی را به‌دست‌ آورده باشند، می‌توانند برای کارت قرمز سفید قرمز اتریش اقدام کنند.